Manavgat Araç Kurtarma

Manavgat Sanayi sitesinde hizmet veren KDR Oto Kurtarma, haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermektedir. Bir telefonlar ulaşacağınız Manavgat Araç kurtarma hizmeti veren firmamız kısa sürede aracınızın ve sizin bulunduğunuz yere en kısa sürede ulaşmaktadır.

 

Manavgat Çekici hizmetleri veren firmamız Manavgat’a bağlı tüm belde ve mahallelerde hızlı ve kaliteli hizmet vermekte. Araç çekme, araç kurtarma konularında ihtiyaç duyduğunuz her anınızda sorununun ne olursa olsun çekici hizmeti veren firmamızı günü istediğiniz saatinde arayabilirsiniz.

 

Manavgat Araç Kurtarma firmamız, sadece arızanın meydana geldiği bölgeden servise kadar olan mesafenin yanında, araçlarınızın gitmesi gereken uzun mesafeli nakliyelerinde de hizmet vermektedirler.

 

Manavgat sınırları içerisinde meydana gelen kaza, arıza ve benzeri sorunlarda, sadece otomobil değil, otobüs, kamyon, tır, motosiklet, tekne, karavan gibi çok sayıda aracı çeken firmamız, her konuda sizlere yardımcı olmak için kaliteli hizmet vermektedir.

 

Manavgat Çekici, araç kurtarma ve yol yardımı firmalarına cep telefonlarından konum göndermeniz yeterli, çekici firmamız en kısa zamanda sizlere ulaşarak sorunlarınızı en kısa sürede çözmek için çalışmalarına başlayacaktır.

 

Manavgat Oto Kurtarma ve çekici firmamızla çalışmaktaki en büyük avantajlardan bir tanesi de firmamızın çözüm ortakları olan oto lastik, oto tamir firmalarıyla koordineli bir şekilde çalışmasıdır. Bu partner firmalarla olan işbirliğinde sorunlarınız en kısa süre çözüme kavuşmaktadır.

Verdiğimiz Hizmetler

>Alanya 7/24 Çekici

>Manavgat Çekici

>Seydişehir Çekici

>Gazipaşa Çekici

>Gazipaşa Oto Kurtarma

>Alanya Oto Kurtarma

>Manavgat Oto Kurtarma

>Alanya 7/24 Yol Yardım

>Gazipaşa 7/24 Yol Yardım

>Serik Çekici

> Serik Yol Yardım

> Aksu Çekici

> Aksu Yol Yardım

> Akseki Çekici

> Akseki Yol Yardım

> Akseki Oto Kurtarma

Whatsapp Destek

Murat DAĞ

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?